Pompy ciepła
Efektywny sposób ogrzewania twojego domu. Przyjazne dla środowiska.
Jesteśmy autoryzowaną firmą montażową pomp ciepła Buderus i Viessmann.
Pompy ciepła to idealne źródło ogrzewania dla całego domu, a co ważne swobodna i nieograniczona możliwość współpracy z dodatkowymi instalacjami, takimi jak panele fotowoltaiczne.
Pompy ciepła to alternatywa dla tradycyjnych źródeł ogrzewania. Jest to rozwiązanie energooszczędne, a montaż takiej instalacji pozwala obniżyć rachunki za energię. Niższe koszty ogrzewania sprawia, że inwestycja ta dość szybko się zwraca.
Jak działa pompa ciepła?
Ciepło pobierane jest przez pompę z otoczenia o niskiej temperaturze i może to być (powietrze, grunt, woda). W dalszym etapie podnosi temperaturę czynnika roboczego, a następnie do pomieszczenia oddawane zostaje wytworzone ciepło.
Nasza oferta obejmuje instalację pomp ciepła typu powietrze-woda.
Energia odnawialna jest bezpłatnym i niewyczerpalnym źródłem energii, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by je efektywnie wykorzystywać. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także chronić środowisko naturalne i własny portfel.
Pompy ciepła są urządzeniami, które potrafią pobrać energię cieplną z otaczającej przyrody i przenieść ją do systemu grzewczego budynku, przy jednoczesnym „przetworzeniu” jej na wyższy poziom energetycz­ny.
Profesjonalny montaż i instalacja
Darmowa konsultacja
Obniż rachunki z firmą KW THERM
Oferujemy Państwu darmową konsultację i wycenę. Wysokiej jakości rozwiązania oraz sprawdzone i nowoczesne systemy renomowanych marek tj. buderus i viessmann.
Dokonamy potrzebny obliczeń. Bardzo istotne jest ustalenie odpowiedniej mocy grzewczej pomy ciepła w stosunku do zapotrzebowania na energię cieplną bądź do danego budynku.
Zaufaj specjalistom i powierz wykonanie zadanie naszej firmie.
Dofinansowanie do pomp ciepła
Projekt i dokumentacja
Gdy klient jest zdecydowany na współpracę przygotowujemy projekt który klient otrzymuje wraz z kompletem innych potrzebnych dokumentów, które to potrzebne będą do rozpoczęcia realizacji inwestycji jak również daje możliwość o staranie się o dofinansowanie z programu "Czyste Powietrze". Pomagamy naszym klientom w tych czynnościach.
Profesjonalne wsparcie
Gwarancja i serwisowanie
Zapewniamy klientom pomoc posprzedażową. Na wszystkie urządzenia i komponenty udzielamy gwarancji nawet na kilkanaście lat.
Niskie koszty użytkownia
Wysoki komfort
Przyjemne chłodzenie
Pompy ciepła, a panele słoneczne
Popmy ciepła i fotowoltaika - idealne połączenie
Wytwarzasz prąd i ciepło, a co za tym idzie obniżasz rachunki. Zwrot z inwestycji następuje również szybciej niż w przypadku pojedynczej instalacji. Oszczędzasz również na montażu, ponieważ instalatorzy PV również zajmują się montażem pomp ciepła.
Połączenie pompy ciepła i paneli słonecznych w dłuższej perspektywie pozwoli ci zaoszczędzić nawet do 50 tyś. złotych.
Rozpoczęcie prac jak najbardziej będzie kosztowne na start, ale plusem jest też również to, że banki bardzo chętnie finansują tego typu inwestycje, zatem możesz liczyć na niskooprocentowany kredyt.
Nie czekaj i zainwestuj w OZE – to się opłaca!