Instalacje centralnego ogrzewania
Rolą instalacji grzewczej jest dostarczenie ciepła do pomieszczeń oraz niezależnie od pory dnia czy roku. Musi być ona zatem przygotowana do ciągłej, wieloletniej pracy, bez ryzyka spadku wydajności.
Obecnie jednym z najlepszych dostępnych na rynku źródeł ciepła są nowoczesne kotły kondensacyjne które oprócz energii ze spalanie wykorzystują również energię pochodzącą z pary wodnej zawartej w spalinach.
Połączenie nowoczesnej kotłowni z instalacją ogrzewania podłogowego stanowi wydajny i ekonomiczny system ogrzewania. Jednak dla prawidłowego funkcjonowania wymaga precyzyjnego zaprojektowania i starannego wykonania prac instalatorskich i budowlanych.
Nasza firma oferuje usługę profesjonalnego montażu kotłów grzewczych i ogrzewania podłogowego.
Nasza oferta obejmuje szeroki wybór zaawansowanych urządzeń które tworzą instalację.
Produkty renomowanych marek
Pomożemy w wyborze elementów
Pomożemy w wyborze podstawowych elementów takich jak kocioł grzewczy, bufor, armatura, rozdzielnie, przewody, jak i również zaproponujemy rozwiązania dotyczące automatyki.
Kraków i okolice
Instalacja dostosowana do wymagań
Zadbamy aby cała instalacja była perfekcyjnie dostosowana do wymagań płynących z uwarunkowań budynku oraz Państwa potrzeb. Zapraszamy do współpracy klientów z Krakowa raz okolic.